Cinsel sağlık

Amazon Pozisyonu! Wow! Sekste Değişiklik Budur!

Amazon pozisyonu nedir? Kadın partnerin amazon savaşçısı gibi geleneksel olarak daha baskın bir rol üstleniyor olmasıdır. Amazon pozisyonu yabancı ülkelerde seks pozisyonları arasında en yaygın olan pozisyonlardan biridir.

Yukarıdaki Şekil A’ya bakarsanız, bu pozisyon, misyoner ve çoban kız arasındaki bir kombinasyona çok benziyor, yani, partneriniz dizleri havada bükülmüş bir masaüstü pozisyonda sırtüstü yatıyor. Ardından, bacaklarının arasına alıyor.

Türkiye’de bu pozisyon pek fazla sevilmez. Bu yüzden partnerinizden bunu istemeden önce partnerinizi iyi tanımanız gerekir.

Size bir tiyo daha verelim sekte farklı pozisyonlar denediğiniz zaman dikkatli olmanız gerekir. Buna sebep yaralanmalar olabilir.

Önemli

Internetten araştırdığımız bilgiler ile sekte nasıl zevk alırsınız? Sekste yaralanmadan ya da incinmeden nasıl kaçınılır? Seks pozisyonları neler? Bu sorular hakkında güncel bilgileri sizlere topluyoruz. Sizden tek ricamız yazıyı okuduktan sonra yorum bırak kısmından düşüncelerinizi ve deneyimlerinizi yorum olarak bırakmanız.

Seks uzmanları “Gerçekten acele etmeyin ve itmeden önce dengenizde sabit ve kendinize güvendiğinizden emin olun çünkü eğer çok hızlı düşerseniz ya da çok hızlı hareket ederseniz, kelimenin tam anlamıyla penisini kırabilirsiniz.”

Amazon Pozisyonu

Bu seks pozisyonu bir savaşçı kraliçeyi anımsattığını biliyoruz, ancak partnerini daha sonra acil servise koşturacak türden olmak istemediğinizden oldukça eminiz.

Amazon pozisyonunda penis G noktanızı uyandırabilir. Bu yüzden bu seks pozisyonunu denemek zevk almanız için iyi bir seçim olabilir.

Ve işte, en başından itibaren bir uzman olmayı bekleyerek bu konuya acele etmemenin neden ekstra iyi olduğu: Tamamen keyif alabilmeniz için ~ tam olarak ~ doğru açıyı bulmak istiyorsunuz.

Seks uzmanları, zirvede olmanın büyük bir avantajı, o tatlı noktayı gerçekten vurmak için yalnızca birkaç küçük kalça veya ganimet ayarlamasına ihtiyacınız olabilmesidir.

Ayrıca, profesyonel bir ipucu: Bacakları yolunuza çıkmaya devam ederse, ters kovboy kızında yaptığınız gibi etrafta dönerek ters bir Amazon hareketi yapabilirsiniz.

Yine, bu pozisyon biraz daha fazla esneklik ve dayanıklılığın yanı sıra sabır gerektirir, çünkü birkaç deneme gerektirebilir! Sakin olun ve her an için gülünç anlara hazır olun.

Her zaman seksin ciddi ve mükemmel olması gerektiğini söyleyen her kimse, hiçbir zaman harika seks yapmadı.

Seks uzmanları diyor: Amazon pozisyonunun bu ikisi için de inanılmaz derecede seksi olabileceğini ekliyor. Bunu kim sevmez?

Kendinizi bitkin bulursanız (veya sadece doğru yapamadığınız için hayal kırıklığına uğrarsanız), partnerinizin dizlerini açmasını ve bacaklarını düz bir şekilde uzatmasını sağlayarak normal kovboy kızına geçebilirsiniz. genel olarak zirvede olmaktan bıktıysanız, misyonerliğe veya kaşıklamaya geçin ve partnerinizin işi biraz yapmasına izin verin!

Bu pozisyonu aşağı aldıysanız, biraz klitoris uyarısı ile biraz yetenek ekleyin. Bu pozisyona herhangi bir vibratör ekleyebilirsiniz, Partnerinizden parmak vibratörü yapmasını da isteyebilirsiniz.

Ayrıca partnerinizin ellerini kelepçeleyebilirsiniz (Yukarıda bahsettiğimiz gibi dikkatli olun. Seks sırasında kendinizi kaybedip partnerinizin penisinde yaralanmalara neden olabilirsiniz).

Sürekli aynı pozisyonlar insanları seksten uzaklaştırabilir. Bu yüzden sadece Amazon pozisyonunu değil 77 pozisyonunu da denemelisiniz. Bu pozisyon tam olarak G noktanızı uyandırabilir ve sizi inanılmaz bir zevke sürükleyebilir.

Amazon Seks Pozisyonu Nasıl Yapılır?

Amazon seks pozisyonuyla ilgili hatırlanması gereken ilk şey sabırdır. Bu pozisyona geçerken zaman ayırın, hem sizin hem de eşinizin rahat olmasını ve herhangi bir acı çekmemesini sağlamak için her şeyi yavaşça yapın. Tekrardan söylemek gerekiyor. Bu kolay bir pozisyon değildir. Dikkatli olmalısınız.

Amazon Pozisyonunun Faydaları Neler?

Amazon pozisyonun en büyük yararı (IMO) sağladığı güç dinamikleridir. Pfeuffer, “Çekirdek gücü gerektirir ve çömelme konusunda ustalaşmak için biraz pratik yapabilir, ancak bu, zirvede olmayı seven insanlar için kesin bir güç pozisyonudur” diyor Pfeuffer. Partnerinizin geleneksel olarak kadın seks pozisyonunda, bacakları birbirinden ayrık olmasıyla ilgili çok güçlü bir şey var.

“Bu pozisyon mükemmel bir göz teması sağlayabilir” diyor Zane.

Seks uzmanı ve eğitimci Kenneth Play, “penetrasyonla (seskte vajinada oluşan acı hissî) acı çekiyorsanız veya ilişki sırasında süper derin penetrasyondan hoşlanmıyorsanız, bu pozisyon aslında tam sizin için olabilir” diyor.

“Penisin tamamını içeri sokma olasılığınız düşüktür (çünkü bacakları bir tampon görevi görür) ve vajina sahibine daha fazla kontrol sağlar, böylece penetrasyonlardan kaçına bilirsiniz”

Bu pozisyonda klitorisine erişiminiz var. Zane, “Üstteki kadın (veya binen kişi) için klitorisini manuel olarak uyarmak kolaydır” diyor.

Seks pozisyonları ile ilgilenen biri olarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt vermeye çalışacağım. İsterseniz yorum kısmına isterseniz de İnstagram hesabımdan bana ulaşabilirsiniz.

Cemsid Esedov

Şirketler kendine ayrı seo uzmanı, ayrı yazar ve ayrı geliştirici tutar. Bu üçüyle de bir yere varamayabilir. Ben bunun hepsini tek başıma yaparak başardığıma inanıyorum ve size daha iyi yerlere geleceğimin sözünü veriyorum.
Başa dön tuşu