Tıbbi Sorumluluk Reddi

Benmelegim.com’da görünen içerikler, genel halk için yararlı sağlık bilgileri sağlamayı amaçlamaktadır.

Benmelegim.com’un bu sitede tıbbi, sağlık, psikolojik veya başka herhangi bir tür kişisel profesyonel hizmet vermediği anlayışıyla kullanıma sunulmuştur.

İçeriğimiz eksiksiz olarak kabul edilmemelidir ve tüm hastalıkları, rahatsızlıkları, fiziksel durumları veya bunların tedavisini kapsamaz.

Bu sitedeki herhangi bir öneriyi benimsemeden veya herhangi bir çıkarım yapmadan önce danışılması gereken bir tıp, sağlık veya diğer yetkin profesyoneller vardır. Doktorunuza konuşmadan herhangi bir ilaç yada qıda tüketmemelisiniz!

Benmelegim.com sitesi İçeriğinde yer alan ilaçlara ve diger makaleler ile ilgili herhangi bir bilgi doğası gereği geneldir ve belirtilen ilaçların tüm olası kullanımlarını, eylemlerini, önlemlerini, yan etkilerini veya etkileşimlerini kapsamaz.

Benmelegim.com sitesi bireysel sorunlar için tıbbi tavsiye veya belirli bir ilacı almanın riskleri ve yararları hakkında bir değerlendirme yapmak için tasarlanmamıştır.

Benmelegim.com sitesi ve yazarlar, kullanımın doğrudan veya dolaylı bir sonucu olarak ortaya çıkan, kişisel veya başka türlü herhangi bir sorumluluk, kayıp veya risk için tüm sorumluluğu özellikle reddeder.

Başa dön tuşu