Kadın Bakımı

Cilt Bakım Ürünleri Tavsiyeleri

Cilt bakım ürünleri tavsiyeleri: Herkese merhaba. Bu yazımıza hoş geldiniz. bugünkü konumuz nemlendiriciler. Yazının uzayıp sizi sıkmasını istemiyorum. aşağıda daha faydalı olan ürünlerin denenip yorumlandığı videoyu ekleyeceğim. Uzun zamandır merak edilen bir konu. Hangi nemlendiriciyi kullanmalıyız?

Yüzümüze ne sürmeliyiz? Ben de bununla ilgili güzel bir yazı yazmak istedim, derledim ve topladım ve şimdi sırada size hazırladığım öneriler var. Kendim kullandıp memnun kaldığım ve kalmadığım ürünlerden derlediğim nemlendirici günlüğü var.

Zaman kaybetmeden yazımıza geçelim. Şimdi öncelikle ben ne kullanıyorum ondan bahsetmek istiyorum; sonra denediğim ürünlerden bahsedeceğim. Ben günlük olarak ESTEE LAUDER DAY WEAR nemlendiricisini kullanıyorum:

ESTEE LAUDER DAY WEAR

Cilt bakım ürünleri tavsiyeleri

Oldukça memnun kalıyorum. Sıkça indirime giren bir ürün. Güzel bir indirimli haline edinebilirsiniz. Benim cildim çok problemli ekstra işlemler isteyen bir cilt olmadığı için ben size diyemem ki şunu onardı şunu düzeltti vesaire diyemiyorum; ama normal çok kusurlu olmayan ciltler için gayet ideal bir nemlendirici. Zaten ben o çok yağlı yağlı dokuyu da sevmiyorum. Gayet beğeniyorum. Beni tatmin eden bir ürün. Cilt bakım ürünleri tavsiyeleri yapacak olursak bu ürünü Kesinlikle tavsiye ediyorum.

HOMEMADE AROMATERAPİ LAVANTA&BİBERİYE YÜZ KREMİ

Cilt bakım ürünleri tavsiyeleri

İkinci olarak tavsiye edeceğim fiyat olarak orta standartlarda diyebileceğim HOMEMADE AROMATERAPİ LAVANTA&BİBERİYE YÜZ KREMİ kullanmaya başladım ve gerçekten çok beğendim. Özellikle söylemek istiyorum bunu kokusu diğer nemlendiriciler gibi değil.

Diğerleri salatalık özlü çok ferahlatıcı kokuyor kokuyor; ama bu biberiye ve lavanta olduğu için biraz daha bitki-bitki kokuyor ama şöyle söyleyeyim vazelin kıvamı var. vazelinin kıvamı gibi hatta bunun bir çubuğu var elinize alıyorsunuz sonra uyguluyorsunuz.

O kadar güzel nemlendiriyor ki çok kuru ciltler için kesinlikle tavsiye ediyorum. Ben bunu gece yatmadan önce sürüyorum. Diğerlerini günlük kullanıyorum; ama bunu gece yatmadan önce söylüyorum.

Gece kremini vesaire ayrı-ayrı kullanmıyorum aslında. Beni gece çok rahatlatıyor. Çok güzel hissettiriyor. Bir de çok iyi nemlendiriyor. Çok güzel bir nemli ciltle yattığım için çok memnun kalıyorum.

Cilt bakım ürünleri tavsiyeleri yapacak olursak bu ürünü size Kesinlikle tavsiye ediyorum.

LOCCİTANE RESET EYE

image 23 1

Gelelim gözaltına gözaltında en son denediğim ve memnun kaldığım, hala devam ettiğim ürünüm LOCCİTANE RESET EYE.

Bu güzel ürün de gözaltındaki yorgunluğu, torbalığı, morartıyı azaltma etkili diye ben denemiştim. Sonra baktım ki gerçekten çok ama çok güzel. Kokusu, şişesi her şey ile çok güzel yapısı da çok iyi bir serum.

Göz altınızda ekstra bir torba varsa ona bir şey yapmayacaktır ama yorgunluk çöküyorsa, gözlerinize morartı varsa.

halka oluşumu varsa onu gerçekten bu ürün çabuk bir sürede gözle görülür ölçüde azaltıyor. memnun kaldığım ürünler arasında kesinlikle ilk üçte yer alır.

Video:

Buradan Azra Ece Ertuğa Teşekkürlerimizi iletiyoruz 🙂

Diğer yazımız olan Hızlı saç uzatma yöntemi 1 ayda 6 sm dikkatinizi çekebilir.

Cemsid Esedov

Şirketler kendine ayrı seo uzmanı, ayrı yazar ve ayrı geliştirici tutar. Bu üçüyle de bir yere varamayabilir. Ben bunun hepsini tek başıma yaparak başardığıma inanıyorum ve size daha iyi yerlere geleceğimin sözünü veriyorum.
Başa dön tuşu