Kadın Bakımı

Kelimenin Tam Anlamıyla Sivilce için Aloe Vera maskesi 100%

Sivilce için Aloe Vera maskesi nasıl yapılır? Herkese merhaba arkadaşlar bugün sizlere sivilcelere %100 çözüm olan bir maskeden bahsedeceğim. Bu maskeyi şahsen kendimde kullanıyorum alın bölgeniz yanağınız, çeneniz, burnunuzda olan sivilcelerden bir,iki ay içinde kurtulabilirsiniz.

Özellikle güzellik merkezlerinin de kullandığı hepinize pahalıya mal olan cilt bakım seanslarında da kullanılan ve Bizim haberimiz olmadan bu 35 ile 45 lira arasındaki aloe vera çiçeğinin jeli ile bizim cildimize bakım yapmaktadırlar.

Birkaç kez gittim ve ben de bunu fark ettim. Daha sonra araştırdım ve sizler için uygun bu maskeyi geliştirdim.

Hepinize bunu tavsiye ediyorum %100 sonuç alacağımızın garantisini veriyorum. Size bu maskenin özelliklerinden ve faydalarından bahsedeyim.

Özellikle bu faydaları sayesinde Aloe Vera tüm cilt tipleri için lider bir maskedir.

Her yaştan her cilt tipine uygun bir insan bunu kullanabilir En çokta sivilceli ve yıpranmış ciltleri onarmada %100 etkili bir maskedir çünkü biliyorsunuz sivilceli bir cilt ya yağlı ya da karma bir türde olduğu için siyah noktaya ve sivilceye daha yatkın bir cilt olduğu için bu maske cildimizi nemlendiriyor, temizliyor ve sivilce oluşumunu engelliyor.

Bu çiçeği nereden temin edebilirim diye soracak olursanız çiçekçilerde 35-40 liraya satılıyor. Ben bu çiçeği 35 liraya aldım. Bir de iyi tarafı filizler veriyor. Bu filizleri başka bir saksıya döküp çoğaltabilirsiniz.

Bu çiçeği kullanırken de kökünden değil de biraz yukarısından kesin. Bu çiçeğide haftada bir kez veya iki kez sulamanız gerekiyor. Güneş rengi odanızda yaparsanız daha iyi olur. Şimdi size bir kat daha faydasından bahsedeceğim.

Sivilce için Aloe Vera maskesi

Sivilce İçin Aloe Vera Maskesi Cildinize Ne Gibi Bir Fayda Sağlar?

  1. Akneyi temizliyor
  2. Aknenin oluşmasını engelliyor
  3. Kepeği yok ediyor
  4. 4.Kırışıklıklara iyi geliyor
  5. 5.cilti yenileme özelliği var
  6. Tedavi özelliği var

Sivilce için Aloe Vera maskesi yapımına geçelim. Yapamayanlar olursa aşağı video ekleyeceğim.

Öncelikle çiçeğin bir dalını kesiyorsunuz kökten kesmemeye dikkat edin az yukarısından kesin. Elleriniz temiz olsun ve köşelerinden aşağı doğru kesin. 2 yemek kaşığı salatalık suyu koydum.

İki yemek kaşığı yoğurt. Aloe Vera çiçeğini ortadan ikiye bölüyoruz kestikten sonra içindeki jeli kaşıkla da alabilirsiniz ama ben bıçakla alıyorum. Gördüğünüz gibi güzellik merkezlerine gideniniz varsa yüzünüze böyle bir jel sürüyorlar.

O jel işte bu Aloe Vera jeli. Bu jele yaklaşık olarak 100-200 lira veriyorsunuzdur. Bu seanslara o kadar maskeleri alıyorsunuz ama hiç gerek yok tek bunu kullanarak sivilcelerinizden kurtulabilirsiniz. Maskeyi hazırlayıp bir kavanozda da saklayabilirsiniz. Ama ben bunu haftada bir,iki kez yapıyorum.

Taze-taze yapıp uyguluyorum bunu boynunuza, yüzünüze, basenlerinize her yerinize uygulayabilirsiniz.

Tüm cildin her yerine umulu bir maske. Yani hiçbir kötü sonuç almayacağınıza 100% eminim benim cildim o kadar yıpranmaya hassas ki bana bile etki ettiyse hepinize etki edecektir.

Boşuna Yani maskelere hazır maskeleri hiç para ödemeyin. Böyle alın evinizde kendiniz hazırlayın. Aloe Vera jelini 2 çay kaşığı yoğurt ve 2 çay kaşığı salatalık suyu ile karıştırın. Salatalığın ve yoğurdunda antibakteriyel özelliği olduğu şekilde cildi besliyor ve nem değerini koruyor.

Blender yardımıyla karıştırabilirsiniz karıştıra bildiğiniz kadar karıştırın. blenderla 1 dakika karıştırın elinizle karıştırırsanız 3-5 dakika karıştırmayınız yeterli. Karıştırma işleri bittikten sonra maskeyi 10-15 dakika dinlenmeye bırakıyoruz. Jel biraz daha kaygan olsun içindeki suyunu maskeye bıraksın.

Uygulamaya geçelim

Cildimizi yıkıyoruz. Makyajlı bir cilde uygulamıyoruz. Yaklaşık bu maske yüzümüzde 30-45 dakika arası beklemeyeceğiz.

Sonra maske kuruyor. İlık suyla yüzümüzü yıkıyoruz ama yüzümüzü havlu ile kurulamayalım çünkü havlu ıslak aldığında bakteri ürettiği için kuru bir mendille veya peçete ile silersek cildimiz daha temiz kalacaktır.

Maske bu kadardı 100% sonu iddia ediyorum bu maskeli deneyen olursa altta yorum bıraksın.

Burdan Ayşe Gül Hanıma teşekkürler.

Ayrıca diger yazımız olan Tırnak bakımı limon ile nasıl yapılır? yazımızda dikkatinizi çekecektir.

Cemsid Esedov

Şirketler kendine ayrı seo uzmanı, ayrı yazar ve ayrı geliştirici tutar. Bu üçüyle de bir yere varamayabilir. Ben bunun hepsini tek başıma yaparak başardığıma inanıyorum ve size daha iyi yerlere geleceğimin sözünü veriyorum.
Başa dön tuşu